Wyszukiwarka:

Wyniki wyborów

 

JAK GŁOSOWALIŚMY W WYBORACH SAMORZADOWYCH

12 LISTOPADA 2006 ROKU

Dla przeprowadzenia wyborów samorządowych na terenie Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce ustalono 10 okręgów wyborczych oraz 8 obwodów głosowania.

  • Uprawnionych do głosowania było  11 783 mieszkańców
  • udział w głosowaniu wzięło  4 724 mieszkańców
  • Głosów ważnych oddano 4 536
  • Ogólna frekwencja wyniosła 40,09 %

 

Kandydaci na burmistrza gminy i miasta otrzymali następująca ilość głosów w obwodach głosowania:

 

Obwód głosowania

Bożena Budzik

Tadeusz Gierz

1
Gimnazjum w Nowych Skalmierzycach

771

175

2
SP w Nowych Skalmierzycach

596

231

3
SP w Skalmierzycach

636

381

4
SP w Biskupicach Ołobocznych

287

75

5
Zespół Szkół w Ociążu

316

40

6
SP w Kotowiecku

121

22

7
SP w Droszewie

332

128

8
SP w Gostyczyna

381

159

Razem

3440

1211

%

73,96

24,06

 

 

Wyniki wyborów do rady gminy i miasta

 

OKRĘG WYBORCZY NR 1

  • osób uprawnionych do głosowania - 4 095
  • oddanych  głosów - 1 674
  • głosów ważnych - 1 607
  • głosów nieważnych - 67

Poszczególni kandydaci na radnych otrzymali następująca liczbę głosów ważnych

1

Brucki Tomasz

307

2

Hickiewicz Andrzej

60

3

Ignor Grażyna Maria

270

4

Jackowska Jolanta

161

5

Kubica Krzysztof Józef

163

6

Kucharska Ewa

91

7

Olejnik Henryk Marian

170

8

Paluch Stefania

163

9

Pussak Ewa Henryka

274

10

Pussak Sebastian Artur

189

11

Puszkarek Witosław Marcin

238

12

Sipka Kazimierz

556

13

Stasiak Józef Stanisław

322

14

Staszak Mariusz Tomasz

80

15

Szewczyk Andrzej

139

16

Walczak Jarosław

213

17

Walczak Małgorzata

282

18

Witczak Agnieszka

221

19

Witkowska Maria

147

OKRĘG WYBORCZY NR 2

  • osób uprawnionych do głosowania - 1525
  • oddanych  głosów - 761
  • głosów ważnych - 729
  • głosów nieważnych - 32

Poszczególni kandydaci na radnych otrzymali następująca liczbę głosów ważnych

1

Bodylski Tomasz Maciej

116

2

Budzik Elżbieta

153

3

Bugaj Andrzej

163

4

Gierz Tadeusz Jan

355

5

Kasprzak Ignacy

253

6

Olechowski Ferdynand Jan

70

7

Sip Jan

35

OKRĘG WYBORCZY NR 3

  • osób uprawnionych do głosowania - 843
  • oddanych  głosów - 279
  • głosów ważnych - 258
  • głosów nieważnych - 21

Poszczególni kandydaci na radnych otrzymali następująca liczbę głosów ważnych

1

Brzeziński Marian

149

2

Danielak Tomasz

26

3

Korn Elżbieta

83

OKRĘG WYBORCZY NR 4

  • osób uprawnionych do głosowania - 919
  • oddanych  głosów - 371
  • głosów ważnych - 359
  • głosów nieważnych - 12

Poszczególni kandydaci na radnych otrzymali następująca liczbę głosów ważnych

1

Gmerek Arkadiusz

203

2

Nader Maria

156

OKRĘG WYBORCZY NR 5

  • osób uprawnionych do głosowania - 622
  • oddanych  głosów - 221
  • głosów ważnych - 217
  • głosów nieważnych - 4

Poszczególni kandydaci na radnych otrzymali następująca liczbę głosów ważnych

1

Bukowski Karol Antoni

74

2

Sitek Mieczysław Jan

130

3

Spasowski Bernard

13

OKRĘG WYBORCZY NR 6

  • osób uprawnionych do głosowania - 780
  • oddanych  głosów - 264
  • głosów ważnych - 260
  • głosów nieważnych - 4

Poszczególni kandydaci na radnych otrzymali następująca liczbę głosów ważnych

1

Gilewicz Wojciech Aleksander

52

2

Marciniak Józef

95

3

Misiak Jerzy Wojciech

47

4

Pasiak Ryszard Hieronim

66

OKRĘG WYBORCZY NR 7

  • osób uprawnionych do głosowania - 824
  • oddanych  głosów - 369
  • głosów ważnych - 346
  • głosów nieważnych - 23

Poszczególni kandydaci na radnych otrzymali następująca liczbę głosów ważnych

1

Kałużny Roman Zenon

118

2

Świec Grzegorz

149

3

Wawrzyniak Monika Agnieszka

79

OKRĘG WYBORCZY NR 8

  • osób uprawnionych do głosowania - 784
  • oddanych  głosów - 230
  • głosów ważnych - 221
  • głosów nieważnych - 9

Poszczególni kandydaci na radnych otrzymali następująca liczbę głosów ważnych

1

Cierniak Stanisław Kazimierz

158

2

Kułton Sławomir Robert

21

3

Smółka Arleta

42

OKRĘG WYBORCZY NR 9

  • osób uprawnionych do głosowania - 625
  • oddanych  głosów - 221
  • głosów ważnych - 217
  • głosów nieważnych - 4

Poszczególni kandydaci na radnych otrzymali następująca liczbę głosów ważnych

1

Michaś Andrzej

71

2

Pływaczyk Andrzej Bartłomiej

82

3

Stępniak Krzysztof

64

OKRĘG WYBORCZY NR 10

  • osób uprawnionych do głosowania - 763
  • oddanych  głosów - 325
  • głosów ważnych - 322
  • głosów nieważnych - 3

Poszczególni kandydaci na radnych otrzymali następująca liczbę głosów ważnych

1

Jurga Mieczysław

77

2

Osiewała Grzegorz

8

3

Strzyż Józef

138

4

Szymańska Maria Halina

56

Radnymi Rady Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce zostali:

  1. Brucki Tomasz
  2. Brzeziński Marian
  3. Cierniak Stanisław
  4. Gierz Tadeusz
  5. Gmerek Arkadiusz
  6. Kasprzak Ignacy
  7. Marciniak Józef
  8. Pływaczyk Andrzej
  9. Pussak Ewa
  10. Sipka Kazimierz
  11. Sitek Mieczysław
  12. Stasiak Józef
  13. Strzyż Józef
  14. Świec Grzegorz
  15. Walczak Małgorzata

 

Wyniki wyborów do rady powiatu ostrowskiego

 

OKRĘG WYBORCZY NR 4

  • osób uprawnionych do głosowania - 19 155
  • oddanych  głosów - 7 813
  • głosów ważnych - 6 914
  • głosów nieważnych - 899

Lista nr 1 - Komitet Wyborczy PSL ( Lista głosów ważnych oddanych na komitet - 1 151)

1

Jakubiak Kazimierz

193

2

Pustkowski Marian

230

3

Błaszczyk Paweł

158

4

Sójka Marian

164

5

Gmerek Andrzej

218

6

Terech Stanisław

66

7

Banasiak Andrzej Jan

54

8

Lisiak Gerarda Maria

68

Lista nr 4 - KW Prawo i Sprawiedliwość ( Lista głosów ważnych oddanych na komitet - 1 869)

1

Ławniczak Tomasz

779

2

Jaźwiec Zdzisław

259

3

Lubryka Ryszard

624

4

Kowalski Leszek Jan

37

5

Siwak Mirosław Piotr

50

6

Czaja Roman Marian

120

Lista nr 5 - KW Platforma Obywatelska RP( Lista głosów ważnych oddanych na komitet - 857)

1

Pietraszek Dariusz Andrzej

202

2

Walczak Jerzy Łukasz

304

3

Madejka Dorota

120

4

Kucharski Przemysław

59

5

Karczewski Radosław

62

6

Stasiak Anna Agnieszka

70

7

Vogel Jerzy

40

Lista nr 6 KKW SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci ( Lista głosów ważnych oddanych na komitet - 769)

1

Orzechowski Tadeusz

288

2

Torchalska Anna Teresa

73

3

Świrta Elżbieta Marta

158

4

Borowicz Jan

71

5

Żytko Tadeusz

60

6

Krzymińska Barbara

69

7

Lamperski Krzysztof

50

Lista nr  7 - KW Samoobrona RP( Lista głosów ważnych oddanych na komitet - 805)

1

Michalczyk Marek

499

2

Tułacz Rafał Zdzisław

105

3

Betka Aleksandra

41

4

Wojtczak Piotr

25

5

Jaźwiec Marian Stanisław

53

6

Wojtkowski Roman

13

7

Wojtaszczy Mateusz

50

8

Wyrwiński Andrzej Wojciech

19

Lista nr  16 - KWW Marii Wojtaszek ( Lista głosów ważnych oddanych na komitet - 382)

1

Wojtaszek Maria

175

2

Głowacka Grażyna Maria

31

3

Orłowska Danuta Aldona

44

4

Chlasta Małorzata

68

5

Tomalak Jacek Roman

64

Lista nr  18 - KWW POS 2006( Lista głosów ważnych oddanych na komitet - 804)

1

Biała Bernadeta Maria

444

2

Janiak Andrzej

163

3

Ziemiański Lucjan Franciszek

11

4

Szmaj Józef

50

5

Bober Bogdan Franciszek

29

6

Andrzejewski Leonard Stanisław

17

7

Kwiasowski Jerzy Wojciech

42

8

Nentwich Donata Maria

48

Lista nr  19 - KWW  "Przyjazny Powiat-Przyjazna Gmina"( Lista głosów ważnych oddanych na komitet - 277)

1

Orłowski Marian Marek

66

2

Maskieła Zenon Piotr

28

3

Kukuła Tadeusz

20

4

Skorupa Waldemar Paweł

46

5

Otwiaska Brygida Lidia

59

6

Kułton Błażej Waldemar

36

7

Frankiewicz Honorata Katarzyna

3

8

Kaczmarek Leszek Stanisław

9

Mandat do Rady Powiatu Ostrowskiego z okręgu nr 4 uzyskali:

  • Ławniczak Tomasz (Nowe Skalmierzyce)
  • Walczak Jerzy Łukasz (Nowe Skalmierzyce)
  • Michalczyk Marek (Sieroszewice)
  • Pustkowski Marian (Sieroszewice)
Osoba odpowiedzialna za:
  • wytworzenie informacji: Daniel Mituła
  • wprowadzenie informacji do podstrony BIP: Daniel Mituła (14/11/2006 15:25:25)
  • zaakceptowanie treści informacji: Daniel Mituła (28/11/2006 15:11:57)
  • ostatnią zmianę treści wiadomomości: Daniel Mituła (28/11/2006 15:11:45)


Kompleksowa organizacja ślubu i wesela